Opinie Klientów

TJ
Tomek i Justyna – Chylice
Nicevillas jako firma budowlana burzy mit "dzikiej developerki", która bierzę kasę i w nogi. Osobiście nie kojarzę żadnego developera, który by zapraszał wszystkich klientów na grilla zdobywając ich sercem a nie rozumem. Krzysiek to nieprzęciętny orzeł :)
Sandra
Firma budowlana Krzysztofa Respondowskiego - Pełen Profesjonalizm !!!. Ekipa rzetelna, sumienna, życzliwa, służąca fachowymi radami. Prace wykonane solidnie i bez zastrzeżeń. Gorąco polecamy i dziękujemy za nasze wymarzone gniazdko :-)! Sandra Kuźmicz
Sandra i Maciej – Tomice
Bogusia Bojdo – Kąty
Marzenko i Krzysiu! Pragniemy podziękować Wam nie tylko za: profesjonalizm, rzetelność, terminowość, wysoką jakość świadczonych usług budowlanych, których efektem jest nasz wymarzony dom. Chcemy Wam podziękować przede wszystkim za pomoc i życzliwość. Jesteśmy wdzięczni za dobre serce i ciepło, jakim obdarzacie każdego człowieka. Nice Villas to nie tylko profesjonalna firma budowlana. To przede wszystkim ludzie o wielkich sercach! „Człowiek jest Wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi”. (Jan Paweł II) Dziękujemy! Bogusia, Marcin, Basia, Marysia i Ktoś jeszcze … Bojdo..:)